Perspekta Group

Існує декілька понять та методів вирощування: «гідропоніка», «аквапоніка», «аеропоніка», «біопоніка»… Якщо Ви замислились над тим, щоб побудувати теплицю й вирощувати овочі або квіти, напевно Ви зіткнулись з великою кількістю інформації, яка дуже часто суперечить одна одній.

Обрати теплицю плівкову, скляну чи з полікарбонату? Низьку чи високу? Аркову або готичну? Опалювальну чи ні? Краще вирощувати в землі чи субстраті?

Компанії, які пропонують той чи інший вид теплиці, дуже часто висвітлюють лише сильні сторони своєї продукції, при цьому не інформують про недоліки або інші можливі варіанти, які могли б стати кращим рішенням для клієнта. Тому, вже після придбання теплиці, багатьом доводиться вчитись на власних помилках.

Як не помилитись з вибором? Як не переплатити і врахувати абсолютно все, що потрібно? Як розібратись в тому, яка теплиця підійде саме Вам?
Запитайте професіоналів!

P erspekta

Наявність вибору гарантує об’єктивність 

Вже декілька років до нас звертаються клієнти з цими питаннями та з проханням допомогти їм підібрати найкраще тепличне обладнання. Це підштовхнуло нас до відкриття окремого напрямку супроводження клієнтів, для котрих теплиці – це абсолютно нова тема.

Ми зібрали кращі тепличні рішення, які підходять для наших кліматичних умов і вирощування круглий рік. Наявність вибору гарантує об'єктивність.

Ми не зацікавленні в тому, щоб пропонувати будь-що, без повної впевненості, що саме цей варіант Вам підходить. Ми працюємо з усіма існуючими видами теплиць.

who we are

Ваш вибір

Ми -  група українських та голландських спеціалістів. Компанія «Перспекта Груп» входить в групу компаній «Перспекта», які займаються постачанням теплиць по всьому світу, головний офіс якої знаходиться в Нідерландах.

Наші спеціалісти працюють в сфері впровадження голландських технологій в російськомовних країнах вже більш ніж 15 років.

Наша місія

Ми присвячуємо себе заради мети: зробити вагомий внесок в розвиток тепличного бізнесу в усьому світі, відчуваючи і адаптуючись до потреб кожної країни окремо.

Роблячи вирощування простим та і доступним, ми віримо, що кожен зможе не тільки забезпечувати себе корисними овочами, а й створювати прибутковий бізнес.

Наша мета

Використовувати потенціал кожної з країн, і СНД зокрема, у розвитку фермерства та промислового виробництва в теплицях. Це забезпечить продуктову незалежність і можливість відмовитися від імпорту.

ЩО МИ РОБИМО

Основна спеціалізація компанії є поставка професійних скляних теплиць «під ключ» за голландською технологією для створення успішного і прибуткового бізнесу.

Для професійного фермерства Perspekta запускає перше в Україні виробництво універсальних високих плівкових теплиць, придатних для цілорічного вирощування.

Для приватних же осіб Perspekta пропонує ексклюзивні скляні оранжереї, які не тільки несуть користь, а й радують очі своїх господарів.

Якість

Залежно від запиту - професійна теплиця, фермерська або якісна теплиця для приватного використання - ми впроваджуємо кращі рішення як нашого виробництва, так і інших лідерів ринку

А щоб зробити наші пропозиції більш доступними, ми пропонуємо рішення з використанням українських комплектуючих.

Теплиці та системи відповідають українським та міжнародним стандартам якості ДБН , TNO, CE, ISO.

benefits

01

Досвід більш ніж 15 років в тепличній сфері дозволяє професійно підібрати проекти виходячи з Ваших потреб.

02

Ми пропонуємо високотехнологічні рішення, які дають змогу збирати максимальний врожай за мінімальну кількість часу.

03

Ми працюємо лише з найкращими виробниками в світі та пропонуємо найкращу якість, яка тільки існує на ринку.

04

Індивідуальний підхід для гарантовано вдалої реалізації проекту. Ми не лише розробляємо для Вас проект, ми думаємо над його створенням разом з Вами. Щоб Вас не цікавило, ми врахуємо це.

05

Розробка проекту від А до Я: ми допомагаємо Вам вирішити ще на початковому етапі, враховуючи побажання та очікування клієнта, яку з необхідних технологій обрати; після чого, ми реалізуємо проект в повній, затвердженій комплектації, і, нарешті, супроводжуємо проект стільки часу, скільки Вам буде це необхідно. Це дозволяє Вам заощадити час, гроші та бути впевненим в результаті, керуючись принципом «одного вікна».