Будь в курсі

Ми збираємо корисну інформацію про вирощування, тепличні технології, цікаві проекти, новинки нашої компанії і всієї тепличної галузі.

Нові країни, виставки, нові або класичні перевірені методи.

Інтерв'ю з фахівцями, дослідження і огляди. Відповіді на питання і цікаві факти.

Тут зібрано все, що може бути цікаво і все, що може бути корисно.

Card image cap
Антимоскітні сітки в теплицях
29.05.2020

При користуванні фермерських і промислових теплиць часто можна помічати непроханих гостей всередині, а саме - комах.

Для вирішення цієї проблеми використовують спеціальні протимоскітні сітки, які виконують основні функції:

• Запобігають проникнення в теплицю комах-шкідників, птахів, пилу і листя;

• Чи утримують джмелів всередині теплиці при використанні вуликів;

• Значно знижують потрапляння дощу всередину теплиці.

Ще однією перевагою подібних сіток є пористий матеріал, з якого вони виготовлені, що не дозволяє накопичуватися вологі і, таким чином, дозволяє позбутися від багатьох супутніх проблем, таких як грибкові інфекції.

Антимоскітна сітка буває з різних матеріалів і з різним розміром осередку відповідно до потреб конкретного тепличного господарства. Вибір сітки здійснюється на підставі використовуваного циклу вирощування і специфічних властивостей, які найкраще підходять під потреби проекту.

Але важливо пам'ятати про те, що чим менше крок сітки, тим краще вона буде стримувати комах, але тим гірше буде природна вентиляція теплиці.

Застосування антимоскітних сіток є ефективним нехімічних засобом захисту рослин від комах. У зв'язку з великим інтересом до цього продукту, виробники розробили різні їх види для застосування в захищеному грунті.

Сподіваємося, що дана стаття була корисна для Вас! Слідкуйте за нашими новинами, ми готуємо все більше цікавої інформації!

Card image cap
Краща теплична плівка від Perspekta і A.A. Politiv
23.05.2020

З кожним роком все більш актуальним стає тепличне виробництво. Серед теплиць великою популярністю користуються плівкові, переваги яких ми описували раніше в наших статтях.

Але з часом користувачі стикаються з тим, що плівку необхідно міняти, і на цьому етапі чекає  тяжкий вибір: де взяти і яку?

Де - у нас! Яку - допоможемо підібрати кращий варіант індивідуально!

Спільно A.A. Politiv та компанія Perspekta пропонує тепличну плівку найвищої якості з можливістю вибору спеціальних добавок для поліпшення її властивостей.

Протягом багатьох років, щоб поставляти кращу продукцію, A.A. Politiv інвестував у свій  професійний, висококваліфікований персонал, сучасне лабораторне обладнання та  найголовніше - в лінію різання. Всі лінії автоматизовані: системи точного дозування, автоматичних штампів які дають відхилення товщини менш ніж на 2%.

Зовсім недавно була встановлена ​​нова лінія з пропускною спроможністю - 18 м, продуктивністю 2000 кг/год, чим ми дуже пишаємося! Такими властивостями може похвалитися далеко не кожен виробник!

Спільними зусиллями з клієнтами, міжнародними сільськогосподарськими інститутами і виробниками полімерів і добавок A.A. Politiv успішно виводить на ринок нові матеріали.

Разом ми працюємо для того, щоб надати нашим клієнтам все необхідне!

Хочете проконсультуватися - телефонуйте нам, будемо раді допомогти!

+38 044 334 70 34

Card image cap
Пообідати під час карантину в «окремій теплиці»
15.05.2020

Теплиці настільки популярні у Нідерландах, що їх  можна зустріти будь-де! Наприклад, ресторан в Амстердамі зробив маленькі оранжереї, щоб відвідувачі дотримувались соціальної дистанції під час карантину.

Відомо, що навіть  після послаблення карантину по всьому світу робота ресторанів і барів може бути значно складнішою, ніж будь-який інший бізнес. Тож, трошки натхнення ми можемо отримати від вегетаріанського ресторану на воді, Mediamatic ETEN, в Амстердамі.

В одній із «Serres Séparées» (дослівно “Окремі теплиці”), як вони називають нові скляні оранжереї-будиночки, відвідувачів розміщують по двоє осіб, але можна до трьох максимум.

Для того, щоб персонал ресторану дотримувався дистанції, в закладі використовують дерев’яні дощечки, що є розумним способом для подачі їжі та напоїв. А офіціанти надягають рукавички та пластикові щитки для обличчя, щоб зменшити будь-який ризик зараження.

Результат – персональна зустріч та відпочинок на свіжому повітрі, що все ще дозволяє гостям практикувати соціальну дистанцію.

Дана практика перебуває поки що на випробувальному етапі, вони лише запрошують друзів та членів сім’ї на вечері, і всі їх бронювання розпродані. Поки ця практика не отримає схвалення від органів влади, це таки дає нам позитивний прогноз того, як може виглядати заклад харчування у наш час.

Ми вже вкотре переконуємось, що теплиці приносять неймовірну корись, навіть у такі складні часи! Тому якщо ще  мрієте про «Чарівний куточок» у себе в саду – обов’язково дзвоніть нам – ми допоможемо!

Основне джерело  http://lviv1256.com/

Card image cap
Томати для NASA
08.05.2020

В цьому році вчені з США створили новий сорт томату  з відредагованим геномом. Він зовні схожий на грона винограду. Завдяки цій особливості, його зможуть вирощувати не тільки фермери, але й жителі мегаполісів.

За словами професора лабораторії Колд-Спрінг-Харбор Зака ​​Липпмана, головною метою цього нового дослідження є створення більш широкого спектру культур, які можна вирощувати в міських умовах або в інших місцях, не придатних для росту рослин.

Ці нові томати мають відредагований геном по технологи CRISPR.

Мутації в генах дозволили отримати рослини, які раніше звичайних уповільнюють своє зростання, починають сильно кущитися, а їх плоди зібрані в компактні грона, чимось схожі на черрі або виноград. Новий сорт скороспілий, – вже через 40 днів плоди можна вживати в їжу.

Також повідомляють, що NASA встигло проявити інтерес до нових томатів. Головним чином, через їх компактні розміри і максимально можливу кількість плодів на рослину.

А ви хотіли б спробувати такий сорт?

Доречі, в наших теплицях уже ростуть томати, чекаємо на щедрий урожай!

Слідкуйте за нашими новинами,  ми збираємо багато цікавинок для Вас!

Основне джерело інформації https://agronews.ua/

Card image cap
Розсадне відділення в теплиці
30.04.2020

При невеликих площах теплиць найчастіше розсаду вирощують прямо в ній. Це економить час і не приносить додаткових турбот.

 Для теплиць же великої площі (від 3000 м2), ми рекомендуємо організувати окрему виробничу зону. Вона називається розсадне відділення. В окремому приміщенні ніжна розсада захищена  якнайкраще.

Це відділення використовується для вирощування розсади без припинення виробничого процесу в основний теплиці. Всередині створюється окремий мікроклімат, що відрізняється від клімату в виробничому блоці, свої режими досвічування. Площа, обладнання та технології, що застосовуються у розсадному відділенні,  індивідуальні для кожного проекту і залежать від загальної площі теплиці і культур, які будуть вирощуватися.

Температура у розсадному відділенні підтримується вдень ​​близько 24 °С, в залежності від культури. Перепади температур повинні бути плавними, щоб не нашкодити молодим рослинам.

Також в період вирощування розсади важливо дозувати СО2. Мінімальний рівень 450ррm, максимальний - 550ррm. Бажано дозувати чисту та рідку вуглекислоту, в ній немає домішок, які утворюються при згорянні природного газу. Часто господарювання не дозують СО2 у розсадному відділенні, так як рослини не мають об'ємної вегетативної маси і не потребують підвищеної його кількості. При можливості намагаються частіше провітрювати теплицю підвищуючи так СО2 всередині.

Розстановку рослин у розсадному приміщенні потрібно проводити швидко і своєчасно, головне не втратити момент сильного ущільнення і витягування рослин, що в майбутньому ускладнить посадку на постійне місце.

Дуже зручно, що це відділення після отримання готової розсади можна використовувати для вирощування салату, кропу, петрушки або полуниці в горщиках.

У нас індивідуальний підхід до кожного проекту, тому ми підберемо оптимальний варіант і дамо рекомендації щодо розсадного відділення в Вашої теплиці!

Card image cap
В гостях у «Мельник Сад»
24.04.2020

У рамках відвідувань тепличних комплексів разом із нашим партнером Роландом Фіддером у березні, ми навістили  декілька чудових господарств.

 «Мельник Сад» - одне із них,  підприємство, що має 30-річний  досвід  у сфері вирощування  натуральної  агропродукції.

Асортимент цієї компанії вже сягає майже 200 найменувань, продукцію можна знайти на полицях найбільших мереж супермаркетів України та у меню найпопулярніших ресторанів Києва.

У нас була гарна можливість поспілкуватися із власником -  Іваном Олександровичем, з людиною, яка має безцінний досвід, вирощуючи свою продукцію у плівкових теплицях.

 «Ми ніколи не зупиняємося в своєму розвитку і бажанні покращення для наших клієнтів» -  говорить Іван Олександрович. 

Ми дуже вдячні за гостинність та можливість обсудити всі ньюанси, які  виникають у споживача під час користування саме плівкових теплиць.  Також ознайомили із новинками на ринку тепличної плівки, розповіли про переваги різних типів та добавок, якими користуються передові світові господарства. 

В свою чергу ми робимо все можливе, щоб наш клієнт завжди був задоволений. Тому готуємо для Вас лише найкращі професійні рішення! А якщо у Вас  ще є запитання – ми із радістю допоможемо!

Card image cap
Що важливо при виборі плівки?
17.04.2020

Плівкові теплиці користуються великою популярністю серед тепличників. Вони мають ряд переваг і чудово підійдуть для старту в тепличному бізнесі.

 При виборі плівки обов'язково варто звернути увагу на її основні характеристики, а саме:

  • Параметри плівки: ширина рулону, товщина, довжина

Ці параметри набираються під проект, важливо накрити теплицю цільним рулоном.

  • Високі механічні характеристики

Плівка иає бути стійкою до високих навантажень (вітер, дощ, сніг, град, екстремально високі температури, кабелі, троси , тощо.)

  • Світлопроникність

Загальна світлопроникність плівки для теплиці надзвичайно важлива для фотосинтетичної активної радіації (ФАР). Спектр ФАР становить від 400 до 700 нанометрів. Інтенсивності довжин цих хвиль (ФАР-спектр) безпосередньо впливають на ріст і розвиток рослин.

  • Стійкість до УФ-випромінювання, довговічність плівки

Обирайте плівку, яка має УФ-стабілізатори. Це добавка, яка збільшує термін служби тепличної плівки.

  • Тепловий ефект

Важливо не забути про особливі властивості плівки, які блокують ІЧ-випромінювання і допомагають досягти контрольованої температури в теплиці, забезпечуючи ізоляцію рослин і мінімізує роботу обігрівачів вночі.

  • Наявність необхідних добавок

Виробники використовують кращі технології, для того, щоб  високоякісна  теплична плівка створювала контрольований і однаковий мікроклімат в теплиці щодо якості світла, температури і вологості, незалежно від клімату зовні теплиці. Для цього можна вибрати додаткові добавки: анти-конденсат, анти-туман, анти-вірус, анти-пил.

А якщо Ви ще сумніваєтеся яку плівку обрати – зателефонуйте нам! Ми допоможемо заощадити час і сили, порадимо, що найкраще підійде саме для Вас!

Card image cap
Застосування джмелів в теплицях
10.04.2020

Великі тепличні господарства прагнуть бути максимально ефективними і отримувати якомога більше кілограм продукції. Без повноцінного якісного запилення - цього досягти неможливо. У теплицях багато факторів, які можуть негативно впливати на процес запилення різних культур.

 Тому, невід'ємною частиною цього процесу в теплицях стало застосування неймовірно красивих комах - джмелів.

Для досягнення високих результатів потрібні оптимальні умови, що сприяють як процесам вегетації рослин, так і високої активності джмелів.

В Україні вже є спеціальні ферми з розведення джмелів. Як пояснюють її засновники, запилення в теплицях джмелі поводять набагато краще, ніж бджоли. Джміль вилітає "на роботу" вже при температурі 7-8 ° С, тоді як бджола - тільки при 12 ° С, і, на відміну від бджоли, працює і в хмарну погоду. А на томаті альтернативи  джмелям взагалі немає: квітка цієї рослини не накопичує нектар, отже, для бджоли зовсім не цікава. В середньому для теплиць потрібно 6 вуликів з джмелями на гектар, для початку - хоча б по 3-4.

Не всі знають, що існує проблема у багатьох плівкових теплицях - часто комахи поводяться дезорієнтовано. Все тому, що в таких теплицях відбувається блокування УФ-спектра (синього спектра) в плівці до довжини хвилі 380-390 nm. Для вирішення цієї проблеми виробники пропонують нові види плівки без УФ-блокування, що дозволяють проходити синьому спектру світла, який необхідний джмелям для орієнтації.

На сьогоднішній день для природного запилення багатьох культур в промислових теплицях не обійтися без цих комах. Слід звернути увагу, що завдяки ефективному запиленню джмелі здатні збільшити врожайність, наприклад томатів - на 25-30%. А в плівкових теплицях джмелі можуть бути більш ефективними, порівняно з бджолами, оскільки вони продовжують працювати навіть в умовах недостатнього освітлення і при більш екстремальних температурах.

А Ви знали, що джмелі приносять стільки користі? Слідкуйте за нашими новинами, ми збираємо для Вас найцікавіші факти.

Card image cap
Вирощування на бетонній підлозі в теплиці
03.04.2020

Один із способів вирощування квітів та розсади в теплиці -вирощування на бетонній підлозі. Поширений він найбільш в Європі, оскільки там використовується автоматизована розстановка і збір.

В Європі вирощування розсади є окремим бізнесом. Більшість тепличних господарств замовляють розсаду у спеціалізованих компаній та не вирощують у себе. Для цього там чудово розвинена логістична і сервісна структура. Наприклад, для повного прибирання теплиці або мийки території існують також спеціалізовані компанії. Тому тепличникам вигідніше і простіше користуватися послугами відповідних фірм.

У нас таких компаній поки немає, логістика не дуже розвинена, а якість надання послуг часто залишає бажати кращого. Тому у нас вважають за краще вирощувати розсаду самостійно, повністю контролюючи процес і отримуючи необхідний результат.

Також в наших умовах заливні бетонні підлоги оптимально використовувати в якості комбінованого розсадного відділення. Сенс полягає в наступному: після вирощування розсади, на тому ж місці розміщують лотки і вирощують рослини разом з усією іншою площею теплиці.

При цьому варто звернути увагу на якість заливки бетону - він повинен бути бездоганним. Також бажано передбачити автоматизацію розміщення рослин.

Оскільки точність і своєчасність розміщення рослин дуже важлива, ефективність ручної праці  порівняно низька. В результаті, якщо порівняти ціни на бетонні підлоги і всю необхідну оснастку з відкотами столами - друге частіше дешевше.

А якщо Ви ще сумніваєтеся, яким же способом вирощувати саме Вам - порадьтеся з нами! Ми допоможемо Вам розібратися і підібрати актуальне рішення.

Card image cap
Органіка чи ні?
27.03.2020

Існує давня суперечка в середовищі сільгоспвиробників: чи є гідропонна та аеропонна продукція органічною?

Гідропоніка і аеропоніка не залежать від ґрунту; замість цього поживні речовини розчиняються у воді, яка потім циркулює та живить корені рослин. Це дуже ефективний спосіб вирощування агрокультур і його часто використовують в місцях, де недостатньо відкритого ґрунту і сонячного світла, наприклад у містах. Проте ці технології також широко використовується великими корпораціями, щоб скоротити витрати і вирощувати врожаї цілорічно.

Продукція, вирощена на гідропоніці, може використовувати програму органічної сертифікації. Наприклад, у приміщеннях практично немає потреби застосовувати пестициди. Відтак, великі гідроферми можуть виробляти продукти харчування набагато швидше і дешевше, ніж звичайні ферми.

Загальноприйнята думка фермерів, які вирощують екологічно чисті продукти, полягає в тому, що сертифікація органічних продуктів має стосуватися лише тих, що вирощені у ґрунті, що створює стійку модель для планети. А гідропонні ферми не сприяють цьому взагалі.

Та нещодавно у США організація фермерів у США разом з Центром з безпеки харчових продуктів USDA подали позов до суду про заборону сертифікованої органічної етикетки для гідропонної та аеропонної продукції. Центр з безпеки харчових продуктів обґрунтовуючи позов, посилається на правила для органічного сільського господарства. У них йдеться про підвищення родючості ґрунту за допомогою правильної обробки, сівозміни та гною.

Гідропонні органічні підприємства з цим не згодні і зазначають, що будь-яке обмеження зменшить кількість органічних продуктів харчування в той час, коли попит на них зростає.

Ми в свою чергу хочемо повідомити, що компанія Perspekta  працює із найбільшими тепличними господарствами, за нашими спостереженнями якість продукції та безпека найчастіше перебільшує державні нормативи.  Місцеві виробництва  завжди перевіряються відповідними службами та несуть повну відповідальність за свій продукт.

Тому, якщо бажаєте провірений та безпечний продукт – купуйте місцеве. А ще краще – вирощуйте самостійно, ми вам допоможемо!

Основне джерело: modernfarmer.com

 

 

Card image cap
Чому теплиця повинна бути такою високою?
20.03.2020

Часто, спілкуючись з клієнтами, нам  ставлять питання: "Чому теплиця така висока? Краще ж буде, якщо зробити її нижче! "

 Давайте розберемося, чому ж сучасне тепличне виробництво переходить на високі теплиці, від 6-7 метрів!

 Причин для цього декілька. По-перше, припинилося лімітування використання електроенергії - і можна зробити штучне освітлення, забезпечивши цілорічну вегетацію рослин.

 По-друге, високі теплиці мають чудовий температурний буфер, коли відбувається різкий перепад температури (сонце виходить із-за хмар, і починається перегрів теплиць, або наступають заморозки після відлиги). Великий повітряний обсяг стримує температурні коливання значно краще, відповідно, стрес для рослин менше і продуктивність вище. Прогріваючи один раз теплицю великого обсягу, підтримувати в ній оптимальну температуру набагато простіше, ніж в невеликій теплиці.

По-третє, високі теплиці дозволяють наповнити конструкції додатковими інженерними спорудами. Наприклад, тут можна застосувати зашторювання: коли з'являється яскраве сонце, теплиця прикривається світловідбиваючою шторою і надлишки тепла відображаються. У разі різкого похолодання є інше конструктивне рішення - теплозберігаюче зашторювання, коли тепло піднімається, «впирається» в штору і зберігається всередині теплиці, а не йде до переохолодженого  покриття.

По-четверте, двоскатний крутий дах на високій теплиці, що окремо стоїть, дозволяє використовувати сучасні теплозберігаючі матеріали; сніг на ній не затримується - і не виникає загрози обвалення.

Як бачите, використання високих теплиць - це один з факторів сучасного підходу в тепличному виробництві, який забезпечує більш високий урожай і, відповідно, більший дохід для Вашого бізнесу цілорічно!

Будьте успішними  разом із Perspekta та бережіть себе!

Card image cap
Збагачення CO2 в теплицях
13.03.2020

Тепло, світло і вуглекислий газ (СО2) є необхідними умовами росту рослин в теплиці. Що стосується CO2 - це один із найважливіших поживних елементів для рослин, невід'ємна частина для процесу фотосинтезу. Але нові виробники можуть  дещо недооцінювати його важливість на фоні інших факторів росту рослин.

Низький вміст вуглекислого газу в повітрі - одна із основних причин обмеження врожайності овочевих та квіткових культур. Відомо, що збагачення СО2 в теплиці підвищує врожайність овочевих культур на 15-40% і збільшує кількість та  масу плодів, прискорюють їх дозрівання на 5-8 днів.

Головним природним джерелом вуглекислого газу для рослин  є повітря. І відкривання кватирок - найпростіший спосіб його подачі. Нічне дихання рослин також наповнює теплицю газом.

В даний час для збагачення СО2 застосовуються три групи промислових технологій підживлення рослин в теплицях, які використовують технічні джерела вуглекислого газу:

• пряма газація при використанні газогенераторів,

• нагнітання газів, що відходять від котельні,

• подача чистого вуглекислого газу.

Іноді виробники на невеликій площі для вирощування можуть використовувати сухий лід (твердий, дуже холодний CO2), який виділяє CO2, оскільки він «тане» в теплих умовах.

Ферментація або розкладання органічної речовини (компостування і грибки) все ще  ефективний , але менш точний спосіб підвищення рівня CO2 за допомогою природних процесів.

Не менш важливим , ніж кількість газу є і час його подачі. Першу підкормку краще провести вранці, приблизно через 2 години після сходу сонця. Саме в ранкові години фотосинтез протікає найбільш активно. І відповідно рослини краще поглинають газ. Другу підкормку  роблять ввечері, за 2 години до заходу сонця. Оскільки в темряві фотосинтез не відбувається, то в нічний час вуглекислий газ і не потрібен.

 Який би метод не використовувався для генерації CO2, важливо регулювати його рівень, оскільки це частина системи екологічного контролю в  зоні росту.

Як бачите, підживлення рослин вуглекислотою - обов'язковий прийом агротехніки в тепличному виробництві для отримання хорошого врожаю! А якщо у Вас виникли питання-з радістю на них відповімо!

Card image cap
Привітання з 8 Березня
06.03.2020

Любі Жінки!

Ми від щирого серця вітаємо вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам всього найкращого  і найпрекраснішого!

Нехай весна обдаровує вас зізнаннями, новими можливостями і приємними компліментами. Ви - приголомшливо прекрасні, завжди красиві і цінні! Будьте успішні, щасливі і безперешкодно досягайте своїх цілей!

  Нехай виправдаються всі надії, збудуться мрії та відкриються шляхи до нових можливостей!

Ваша команда Perspekta!
 

 

Card image cap
Візит європейського партнера
06.03.2020

Чудова подія сталася на цьому тижні! До нас завітав у гості наш друга та  партнер із Нідерландів – Роланд Фіддер,  спеціаліст по виготовленню професійної тепличної плівки.

Разом ми організували декілька зустрічей із українськими  фермерами, відвідали декілька господарств, де використовують плівкові теплиці. Поспілкувавшись із прямими споживачами даної продукції , ми зрозуміли, які проблеми  виникають у тепличників при виборі та при користуванні плівкою.  

Одне із господарств – «Berry Commerce», найбільший тепличний комплекс в Україні по вирощуванню полуниці та  один із найбільших тепличних господарств у Європі. Ми дуже вдячні за підтримку та консультацію, яку нам надали!  

Ми зрозуміли, що необхідне професійне рішення та індивідуальний підхід при виборі плівкового покриття теплиці. При цьому обов’язково враховується ряд факторів та визначається той вид, який більш за все підійде. 

Дуже важливо – розуміти властивості тепличної плівки, бо від цього залежить майбутній урожай! Тому зараз ми готуємо ексклюзивну пропозицію для нашого споживача – високоякісну  тепличну плівку. 

Ми допоможемо створити  додатковий захист Ваших  рослин, покращити їх якість, отримати  більший врожай та збільшити сезон вирощування. Perspekta – це сучасний професійний підхід та найкращі рішення для Вашої теплиці!

Card image cap
Тюльпани у теплиці – ідея прибуткового бізнесу до свят
28.02.2020

Зовсім скоро один із найочікуваніших свят весни – 8 березня! Традиційно символом весни і жіночого свята є одні з найкрасивіших і зворушливих  квітів  – тюльпани.

А виростити тюльпани в теплиці – завдання нескладне, якщо знати технологію і неухильно слідувати їй. Якщо ви любите ці квіти і хочете заробити грошей, то тепличне вирощування – це для вас !

На території України напрямок квіткового бізнесу вже відразу можна вважати перспективним, бо квіти, зокрема, тюльпани, користуються шаленою популярністю незалежно від пори року. Особливо на свята вони традиційно користуються попитом.

 Для того, щоб отримати чудові і різноманітні квіти необхідне дотримання кількох умов: вибір садивного матеріалу та дотримання технології вирощування тюльпанів в теплиці. Щодо останнього - з вибором теплиці ми Вам допоможемо! Бо саме теплиці Perspekta ідеально підходять для вирощування квітів.

А починається процес вирощування тюльпанів в теплиці із посадки на грядках. Ґрунтову суміш заздалегідь розпушують і удобрюють. Залежно від розмірів цибулини різнитися і глибина посадки в грунт. Для дозрівання перших квіткових бруньок температура повітря повинна підвищуватися  від  20 ° С  до 30 ° С. Листя ж закладаються при температурі 17 ° С.

Період для вкорінення в середньому 20 днів з моменту посадки. Він може варіюватися від 15 до 23 днів в залежності від обсягів цибулини. Першою ознакою вдалого вкорінення цибулини тюльпана в теплиці стане зелений паросток. Розмір 6-10 см вказує на продовження розвитку.

Наступний крок – це формування бутона. На цьому етапі необхідно стежити за вологістю повітря, так як вона створює умови для розмноження бактерій при підвищеній температурі і загнивання при зниженій.

Освітлення розсіяне протягом усього етапу вигонки. Підкормка - рідкими добривами. Кальцева селітра 0,2% – інгредієнт для швидкого формування гарних тюльпанів для квіткових бутонів до 8 березня.

А Ви любите квіти?  – це чудова можливість поєднати своє хоббі із бізнесом. Роблячи вирощування простим та доступним ми віримо, що кожен зможе створити прибутковий бізнес разом із Perspekta !

Card image cap
Салатні лінії – найвищий рівень врожаю
21.02.2020

Салатні лінії – це сучасна, автоматизована та надійна система з можливістю залучати найменшу кількість працівників і збирати урожай не зупиняючись. На сьогоднішній день ця технологія пропонує найвищий результат, до того ж без використання будь-якої хімічної обробки.

Використовуючи традиційне вирощування на відкритому ґрунті зазвичай виростає 8 рослин на м2 в рік. В салатних лініях можна вирощувати більш ніж 1000 рослин на м2 в рік. Сучасні технології дозволяють планувати безперервне виробництво та планувати врожай на кожен день.

Салат, зелень, трави- усі рослини на лініях смачні, корисні та екологічно чисті. Асортимент для вирощування достатньо широкий: базилік, меліса, руккола, кріп, петрушка, цибуля, айсберг, лолло россо, бебі ліф редис(тільки листя), бебі ліф шпинату та інших трав.

Основні преваги салатних ліній:

  1. Ефективне використання простору

Кожний метр теплиці використовується максимально ефективно завдяки спеціальному дизайну столів, а також автоматичному розділенню та розташуванню лотків з рослинами.

  1. Ефективність робочої сили

 Автоматизовані лінії в теплиці зводять до мінімуму витрати на оплату праці. З моменту посіву до моменту збору врожаю, людське втручання непотрібне. Люди лише відносять рослини зі столу на стіл або на транспортувальну стрічку для пакування.

  1. Ефективне використання ресурсів

Замкнена та підконтрольна гідропонна система циркулює воду для поливу, зменшуючи витрати води на 95% порівняно з вирощуванням в ґрунті.

Разом із Perspekta Ви зможете створити тепличний бізнес, в якому не потрібно  турбуватись про ризики, кваліфікації працівників та реальне  ведення  обліку зібраного урожаю!  

 

 

Card image cap
Фермерська теплиця Perspekta – чудовий старт у тепличному бізнесі!
14.02.2020

Мрієте працювати у тепличній галузі та ще досі вагаєтесь,  не знаєте з чого почати?

Рішення є ! Пропонуємо Вам стандартну фермерську  теплицю, в якій можна вирощувати в ґрунті або ж методом гідропоніки квіти,  овочі, ягоди…

 Ця теплиця створена за європейськими технологіями в Україні з використанням якісних матеріалів, вона чудово підходить для усіх регіонів.

Розрахована стандартна теплиця на весняно-осінній період з можливістю легкого дообладнання для зимового вирощування. Рівні стійки гарантують максимально ефективне використання простору для вирощування. Навантаження на каркас дозволяє використовувати професійне обладнання: підвішувати труби опалення, системи поливу та вентиляції, а також підв’язувати рослини на високу шпалеру.

Каркас теплиці виготовлений із оцинкованої сталі, деталі кріплення – із спеціального матеріалу, стійким до УФ випромінення та надмірної вологості.

Подвійна плівка для покриття – спеціальна теплична, що має багаторічні експлуатаційні властивості.

Мінімальні розміри одного блоку теплиці  9,6 м – ширина, довжина від 50 м. Це модульна конструкція, під одним дахом площа теплиці може бути до 10 га ( 1000 соток).

Відстань між опорними стовпами 9,6 м, - це дуже зручно для проїзду транспорту в теплицю.

Ми допоможемо  Вам заощадити час та сили на пошук інформації та її аналізу, порадимо який вид теплиці та покриття найкраще підійде саме для Вас!    

Card image cap
Perspekta на “FRUIT LOGISTICA 2020"
07.02.2020

Сьогодні завершується 28-а міжнародна виставка свіжої плодоовочевої продукції - "FRUIT LOGISTICA 2020" в місті Берлін, Німеччина.

Виставка представляє собою глобальну інноваційну платформу даної галузі і об'єднує понад 3200 експонентів і близько 78 000 фахівців-відвідувачів з 135 країн.

FRUIT LOGISTICA щорічно представляє нові ідеї і концепції для всього ланцюжка створення доданої вартості світової торгівлі фруктами та овочами: від вирощування до організації точок роздрібних продажів.

Тематичні розділи виставки включають свіжі фрукти і овочі, біопродукти, екзотичну продукцію, горіхи і сухофрукти, свіжу зелень і спеції, свіжі напівфабрикати, продукти глибокої заморозки, квіти і рослини, насіння, машини і обладнання, технології тепличного вирощування, цифрові технології, упаковку, логістику , а також дослідження і розробки.

Ми не могли пропустити цей захід, тільки повернулися з Берліна! Для того, щоб бути в курсі всіх тепличних інновацій - обов'язково відвідуємо головні міжнародні виставки!

Card image cap
Новий метод вирощування на стелажах - прямо з Нідерландів
31.01.2020

На одній з виставок в Нідерландах наша компанія познайомилася з досить цікавим і новим методом вирощування на стелажах - це вирощування упакованої продукції, причому починаючи вже з розсади.

Ви тільки уявіть, рослина розвивається вже в упаковці, при цьому відпадає необхідність пакування в подальшому. Вона не забруднюється, не підлягає впливу зовнішнього середовища, всередині вже створена "ідеальна мікро обстановка".

 Вирощування на стелажах дозволяє заощадити простір в теплиці і отримувати продукцію високої якості. Молоді рослини знаходяться в спеціальних горщиках з прорізом – отворами для виходу кореневої системи до живильного розчину. Поживний розчин надходить на пластикові канали з рослинами і зливається в збірний жолоб.

 Метод вирощування в упаковці ще не популярний, але вже викликає інтерес у багатьох.

Perspekta - у нас найцікавіші новини!

Card image cap
Вертикальна система вирощування - зручніше, легше і приємніше!
24.01.2020

Вертикальна система допоможе створити незвичайні мікси з рослин, можна вирощувати одночасно квіти, овочі, ароматні трави, ягоди ... все, чого душа забажає!

Головна її перевага - це компактність і легкість у використанні. А займає вона надзвичайно мало місця, можна милуватися такими системами на садових ділянках, в офісі, на балконі, а також використовувати як декоративну прикрасу будь-якого заходу.

    Для основи використовується перліт, можна наполовину з грунтом. За допомогою автоматичної системи вода циркулює по всій вертикальній системі.

Ви можете самостійно набирати комплектацію системи вертикального вирощування. Створити свій ідеальний комплект досить легко, варто лише розмістити свій посадковий модуль поверх бази з насосом, вже встановленим для автоматизації поливу.

Далі потрібно запрограмувати цикли поливу відповідно до потреб рослин.

Між посадочними модулями встановлюються спеціальний роздільник. Він відокремлює два модуля посадки, а також є основою для міні-садків, що ідеально підходять для невеликих приміщень.

Завдяки 4 агрегатам можна вирощувати 24-32 рослини на квадратний метр в приміщенні, а також можна використовувати для вирощування на відкритому повітрі аналогічним чином. Висота вертикальної системи залежить від бажаної кількості модулів вирощування.

Система вертикального вирощування розроблена з гідропонною технологією унікальною в світі, що дозволяє вирощувати легко, навіть без досвіду у вирощуванні і отримати вражаючі результати.

На особливу увагу заслуговує зовнішній вигляд цієї системи. Вона буде виграшно виглядати в будь-якому інтер'єрі і радувати своєю елегантністю, залучаючи все більше уваги.

Крім того, звук циркуляції води має розслаблюючий ефект!

Бажаєте більше інформації- дзвоніть!

А також чекаємо в гості, ми маємо чудові виставкові зразки!

+38 044 334 70 34

www.perspekta.ua