ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

ТОВ "ПЕРСПЕКТА ГРУП" (надалі - "Perspekta") надає доступ до веб-сайту www.perspekta.ua (надалі - "Сайт"). На Сайті розміщені різноманітні тексти, зображення та інші матеріали, переважно інформаційного характеру. Надана інформація стосується конкретно Сайту, який ви зараз переглядаєте. Заходячи на ці сторінки, ви визнаєте та погоджуєтесь з цим устереженням. Perspekta залишає за собою право змінювати або видаляти контент або компоненти в будь-який час без попереднього повідомлення. Інформація на Сайті має характер необов'язкового характеру та призначена виключно для інформаційних цілей і не повинна розумітися як остаточна пропозиція або реклама.

Обмежена відповідальність

Perspekta ретельно оновлює та доповнює вміст Сайту регулярно. Незважаючи на ці зусилля, іноді інформація може бути неповною або невірною. Perspekta не несе відповідальності за вміст файлів або сторонніх веб-сайтів, на які є посилання на Сайті. Інформація та продукти на Сайті надаються без будь-яких гарантій або претензій до точності. Perspekta може змінювати цю інформацію та ці продукти в будь-який час без попереднього повідомлення. Зокрема, всі ціни та деталі продуктів на Сайті піддаються можливим помилкам в наборі тексту та програмними помилками. Отже, Perspekta не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають в результаті використання або покладання на інформацію на Сайті або за дії, вжиті у відповідь на цю інформацію, якщо це не є наслідком умисних порушень або грубої недбалості з боку Perspekta. Жоден контракт не укладається на підставі таких помилок.

Авторські права

Сайт містить різні елементи, які захищені правами інтелектуальної власності, що належать Perspekta та іншим особам. Тому без дозволу Перспекти заборонено копіювати, публічно розголошувати або змінювати Сайт або будь-яку його частину, як електронними, так і будь-якими іншими засобами. Несанкціоноване або надмірне використання вмісту Сайту або будь-якої його частини становить порушення прав інтелектуальної власності.

Інші Положення

Це застереження може періодично підлягати змінам. Perspekta залишає за собою право вносити ці зміни без обов'язку надавати попереднього повідомлення або необхідності повідомлень.