СТАНДАРТНА ТЕПЛИЦЯ

Спільно з європейськими спеціалістами ми розробили рішення, яке чудово підходить для усіх регіонів. Ця теплиця дозволить Вам заощадити час та сили на пошук інформації та її аналізу, який саме вид теплиці та покриття більш за все підійде.    

Пропонуємо Вам стандартну теплицю, в якій можна вирощувати в ґрунті або ж методом гідропоніки квіти, помідори або інші культури. Розрахована вона на весняно-осінній період з можливістю легкого дообладнання для зимового вирощування. Рівні стійки гарантують максимально ефективне використання простору для вирощування.

ПОКРИТТЯ

Дах покривається подвійною плівкою з системою нагнітання повітря. Таке рішення створює повітряний простір між шарами плівки та має теплоізоляційні властивості.

Бокові стіни покриваються одинарною плівкою. Таке рішення дозволяє відчиняти бокові стіни і провітрювати в спекотний час. Згортання плівки виконується за допомогою редуктора.

Для безпеки рослин від шкідливих комах та тварин, можна встановити москітну сітку.

Передбачено також провітрювання завдяки відкриттю арки по всій довжині теплиці. Це вікно відкривається мотором-редуктором від вимикача.

Теплиця також обладнана ручними розсувними воротами.

РОЗМІРИ

Ширина
9,6 м
Довжина
20*2,5 м = 50 м
Висота колони
4 м
Висота в конику
6,7 м
Загальна площа
480 м2