ВЕРТИКАЛЬНЕ ВИРОЩУВАННЯ

     Це гарно, просто та вигідно

Вже сьогодні тепличні технології майбутнього можуть прикрасити Ваш будинок, ресторан, офіс або терасу. Вирощуйте свіжу полуницю, салат та трави по-новому – вертикально!

Більшість теплиць сьогодні використовують звичайне горизонтальне гідропонне вирощування. Але, можливості, пов’язані з вертикальним вирощуванням, - просто дивують.

Завдяки технологічним досягненням в системі доосвітлення, обладнання та поживних розчинів, вертикальне вирощування розглядають як метод, який найближчим часом може замінити класичні види культивування.

Як це працює?

01

Посійте насіння в горщики для розсади

02

Перемістіть розсаду в вертикальні вежі

03

Поливайте разом з поживними речовинами

04

Спостерігайте за їх ростом

Вертикальне вирощування передбачає використання гідропонних веж, в яких ростуть рослини.

Вертикальні вежі – це гідропонні системи, частіше за все з моторизованими насосами для подачі води та поживного розчину рослинам.

Кожна вежа має велику кількість отворів збоку, які в цілому – це підкладки, в яких розміщуються рослини.

ЦЯ СИСТЕМА ДОЗВОЛЯЄ:

01

використовувати усі переваги гідропоніки

02

використовувати аеропоніку

03

отримувати швидке дозрівання зелені й салату, як на салатних лініях

04

використовувати значно меншу кількість води та поживних розчинів завдяки можливості їх рециркуляції

05

можливість збирати врожай круглий рік

ПЕРЕВАГИ ВЕРТИКАЛЬНОГО РОЗМІЩЕННЯ

01

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Очевидною перевагою вертикальної гідропонної вежі є її ефективність, яка забезпечує високу продуктивність в обмеженому просторі.

У більшості садівників та міських мешканців обмежений простір для вирощування та догляду за рослинами. Тому такі вертикальні вежі дозволяють кожному бажаючому пробувати експериментувати або вирощувати на продаж.

02

КОМПАКТНІСТЬ ТА ЛЕГКІСТЬ

Рослини зростають в горщиках, які знаходяться в «кишенях» вежі. Це полегшує висаджування та прибирання. Вам лише необхідно покласти рослину всередину, потім прибираєте її. Процес не важчий, ніж взяти книгу з полички й покласти назад. Збір врожаю ще ніколи не був настільки простим!

На відміну від традиційного вирощування, де необхідно маневрувати між рядочками, вертикально розміщенні горщики дуже просто використовувати. Крім того, вежі легко можна переміщувати та використовувати як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.

03 

БЕЗ ГРУНТУ

Шкідники люблять ґрунт, тому його використання приваблює жуків та інших створінь. Головна перевага гідропоніки полягає в тому, що ґрунт не використовується.

Оскільки, вертикальні вежі призначені для використання води або субстрату замість ґрунту, бур’яни перестають бути проблемою, а втручання шкідників мінімальне.

04
МЕНШЕ ВІДХОДІВ

Гідропонні вежі зазвичай використовують насоси та двигуни для повторної циркуляції води та поживного розчину. Принцип поливу такий самий, як і в інших системах.

Природні ресурси зберігаються, а поживний розчин використовується раціонально. А головне, рослини, які розміщенні в вежі, залишаються здоровими без постійного нагляду.

Вертикальна система вирощування – ідеальне рішення для міських ферм, теплиць на даху й фермерського виробництва.Завдяки своєму вертикальному розташуванню, система компактна і енергоефективна.

Її особливість є те, що вона розроблена для рослин з малооб’ємною кореневою системою: листового салату, квітів, полуниці та трав. Іноді під вертикальним вирощуванням мають на увазі вирощування на полицях або багатоповерхових стелажах.

Такі системи можна використовувати як в промисловому виробництві, так і в приватному використанні. Проте, система вирощування рослин цим методом є видозміненим стандартним гідропонним вирощуванням, де для зелені і салату сонце замінюють світлодіодні лампи.

Бажаєте мати смачну та корисну прикрасу Вашого будинку чи оранжереї? Плануєте заробляти на постачанні свіжої зелені в місцеві ресторани?
Лишіть заявку і ми Вам допоможемо!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ