ФЕРМЕРСЬКІ ТЕПЛИЦІ

Спробуйте новий бізнес. Вирощуйте квіти та овочі на продаж круглий рік в професійних теплицях.

Пропонуємо Вам проекти, які виконані європейськими професіоналами спеціально під наші кліматичні умови, враховуючи вітрові та снігові навантаження.

Міцність наших фермерських теплиць дозволяє зимувати без опалення і необхідності згортати плівку.

Замовити

Якість та ефективність

ИНТЕРЕСНЫЙ ФАКТ

Україна - одна з небагатьох країн у світі, де контрастно змінюються сезони. Влітку дуже жарко, а взимку - дуже холодно. Тому вважаємо найбільш підходящим видом теплиць для нашого клімату - це теплиця типу «готік».

Дана теплиця має готичну форму, завдяки якій сніг скочується сам по собі. Вам не потрібно турбуватися про очищення снігу, згортання плівки на зиму або про спеціальне опалення теплиці.

Якість і ефективність - ключові якості наших теплиць. Всі матеріали, елементи кріплення і комплектуючі виготовлені в Європі.

Ви можете забути про ржавіючі конструкції, витоки та інші проблеми. Ми працюємо тільки з надійними виробниками всіх елементів, гарантуючи довгий термін служби теплиць.

Наші теплиці відрізняються максимальною теплоізоляцією. Для даху застосовується спеціальний тепличний полікарбонат або подвійна плівка з наддувом повітря, що зберігає до 40% тепловтрат.

Бокові стіни на Ваш вибір можна покрити полікарбонатом, подвійною або одинарною плівкою - в залежності від того, що саме Ви плануєте вирощувати, і яка є необхідність в провітрюванні або енергозбереженні.

Залежно від сезону і культури вирощування, Ви можете вибрати вентиляцію даху одинарну або подвійну (так звану, «метелик»).

Теплиця «Готік»

Теплиця «готик» також відрізняється високими рівними стійками. Висота стійки від 3,50 до 5,50 м, в конику така теплиця відповідно 6,20 м до 8,20 м. Чим вище теплиця, тим комфортніше в ній перебувати і людям, і рослинам, що, в свою чергу, дозволяє Вам зібрати більше врожаю.

Теплиця з високими стійками - це найбільш оптимальний вид фермерських теплиць, оскільки Ви максимально ефективно використовуєте кожен метр і теплиці, і ділянки.

До того ж, така теплиця має неперевершений вигляд.

Замовити

Фермерські теплиці створені для того, щоб Ви могли вирощувати продукцію в професійних, якісних, ефективних і простих в експлуатації теплицях

 

Зробіть свій вибір

Рішень для бізнесу багато. Визначте Ваш бюджет і побажання, підберемо найкраще рішення.