ПРОМИСЛОВІ ТЕПЛИЦІ

Інвестуйте надійно - майбутнє за технологіями.

Сільське господарство є одним з найбільш перспективних напрямків для інвестицій. Попит на свіжу продукцію, особливо взимку, зростає. Разом з ним зростає і попит на місцеву продукцію, більш свіжу і корисну, ніж імпортована.

Професійні промислові голландські теплиці - це прогнозований урожай, першокласна якість продукції, технологічність і окупність.

Замовити

ЕФЕКТИВНІСТЬ, АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Досвід роботи на ринку тепличних технологій більше 10 років дозволяє нам не просто пропонувати голландські теплиці, а й надавати рекомендаціі відносно найбільш ефективних і окупаємих культур для вирощування.

Скажіть нам свої побажання, вимоги і вихідні дані, і ми складемо для Вас бачення проекту, підберемо товарну групу і підготуємо техніко-економічне обгрунтування проекту.

Проект розраховується індивідуально під Ваші побажання. Ми враховуємо кожен нюанс для того, щоб кожен метр був корисним, ефективним і приносив прибуток.

Ми працюємо зі світовими лідерами-виробниками тепличних систем, кращими заводами Нідерландів, пропонуючи передові технології для вирощування обраних культур.

Відмінні якості нашої пропозиції: Сучасні технології забезпечують ефективність і максимальну продуктивність з кожного квадратного метра теплиці. Отже, дані технології є найбільш окупною інвестицією.

Автоматизація процесів вирощування мінімізує ризики в виробничому процесі. У наших теплицях Ви можете збирати на 30-50% більше врожаю в порівнянні з традиційними теплицями. Вибираючи між IV, V або VI поколіннями теплиць - ми орієнтуємося на найсучасніші, і, обов'язково, перевірені технології, які підходять для Ваших кліматичних умов.

Енергозбереження забезпечується завдяки конструктиву і внутрішньому обладнанню. Каркас теплиці герметичний, прогумовані профілі забезпечують повну ізоляцію по всій поверхні. Додатково в теплиці по периметру і під покрівлею використовується горизонтальне і вертикальне зашторювання, яке забезпечує 45-65% енергозбереження в залежності від вирощуваної культури. В середньому, наші теплиці споживають 50% менше тепла в порівнянні з традиційними теплицями.

Замовити

Шукаєте компетентне та професійне рішення в тепличному бізнесі? Наші фахівці підкажуть оптимальне рішення для Вас

Будівництво тепличних комплексів - це вузькоспеціалізована сфера бізнесу, фахівців в якій на ринку мало. Вам не обов'язково шукати інженерів і технологів, яким знадобитися багато часу для того, щоб розібратися в даному напрямку. Багаторічний досвід дозволяє нам розробити якісне і професійне рішення бізнесу і здійснити повну поставку проекту, включаючи систему опалення, зашторювання, досвічування, крапельного або проточного поливу, туманоутворення,

автоматичного управління клімат-контролем, обслуговуючого обладнання, а також сортувальних та пакувальних машин. При розробці проекту ми керуємося основними вихідними данними: Ваші побажання; кліматичні умови, де буде побудовано об'єкт; та бюджет, який планується для реалізації данного проекту.

Зробіть свій вибір

Професійна консультація

Проект будівництва тепличного комплексу, особливо промислового, є складним і довгостроковим заходом. Часто, починаючи проект, клієнти не припускають, з яким обсягом робіт і діяльності їм доведеться зіткнутися.

Детальніше

Розробка бізнес-плану

Бізнес-планування є одним з найбільш важливих етапів тепличного проекту. Це свого роду карта, по якій Ви йдете, створюючи крок за кроком тепличне господарство. Чіткий і грамотно складений бізнес-план охоплює всі етапи бізнес-процесів.

Детальніше

Поставки "під ключ"

В останні роки теплична технологія стає все складніше, дозволяючи не тільки налагодити безперервне і цілорічне виробництво, але і реалізувати чітке планування врожаю, а значить, прибутку.

Детальніше