ЗИМОВІ САДИ

Підкресліть унікальність свого будинку і дачі.

Зимові сади - це теплиці преміум класу з високоякісних матеріалів, що виготовляються за індивідуальним замовленням.

Тут Ви можете не тільки вирощувати круглий рік квіти і овочі, але і насолоджуватися природою за чашкою кави або вина в колі рідних. Здивуйте своїх друзів і знайомих, створивши неповторне місце тепла і світла.

Замовити

Надійність і безпека

ЦІКАВИЙ ФАКТ

Шведські вчені виявили, що літні люди, які полюбляють працювати в саду або городі, приблизно на 30% рідше страждають від інсультів або серцево-судинних захворювань, ніж їх однолітки. 

Садівництво як хобі робить людей щасливішими і здоровішими. Подаруйте щастя собі і своїм рідним. 

Алюмінієвий профіль каркасу забезпечить довгий термін

служби і відмінний вигляд Вашого зимового саду. Для покриття даху ми використовуємо загартоване скло, яке в 5-10 разів міцніше на удар і в 2-3 рази міцніше на вигин звичайного листового скла.

Загартоване скло не є травмонебезпечним, при розбитті воно розколюється на дрібні шматочки без гострих кутів. Це гарантує Вашу безпеку. При бажанні, наші теплиці також можна покрити полікарбонатом.

В Європі зимові сади будуються багато десятків років. За цей час було випробувано безліч варіантів дизайну і комплектації. Ми зібрали кращі рішення, пропонуючи скористатися їхнім досвідом і вибрати найбільш підходяще саме для Вас

Замовити каталог

Зимові сади створені для того, щоб Ви раділи їх красі, підкреслили свою індивідуальність, насолоджувалися смаком свіжих овочів і були здорові.

Зробіть свій вибір

Міні-сад

Міні-сад - це ідеальне рішення для тих, у кого невелика присадибна ділянка

Детальніше

Класика

Великий асортимент кращих теплиць для вирощування та прикраси Вашого саду

Детальніше

Оранжерея

Ексклюзивні оранжереї Perspekta дозволять Вам насолоджуватися природою цілий рік

Детальніше