Perspekta Group

Обрати правильний метод вирощування та обладнання для вашого проекту — це справа одночасно творча і наукова. Це не просто про контракт. Це й про правильний підбір спеціалістів, ресурсів та процесів, які ідеально підібрані та адаптовані для конкретних завдань вашого проекту. 

Perspekta – нідерландсько-українське об'єднання експертів у сфері тепличного господарства. Ми зібрали команду провідних дизайнерів, проектних інженерів, генеральних підрядників та менеджерів для реалізації проектів будь-якої складності та масштабу. Приєднуйтесь до лідерів інновацій у тепличному бізнесі!

З нашим багаторічним досвідом у впровадженні голландських технологій в пострадянських країнах, ми не просто постачальники, а ваші партнери в досягненні аграрного успіху.

В Perspekta ми пристрасно віддані будівництву теплиць та досягненню виняткових результатів для наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що є надійним партнером на всіх етапах проектування та будівництва теплиць. Наш сервіс "теплиці під ключ" охоплює кожен етап будівництва теплиці - від першої ідеї та проектування до постачання матеріалів, будівництва та управління проектом.

P erspekta

ВИРОЩУЙТЕ ЩО ЗАВГОДНО ДЕ ЗАВГОДНО 

Ми надаємо нашим клієнтам найкращі рішення для вирощування будь-якої культури в будь-якій точці світу. Використовуючи як традиційні, так і передові технології, разом з нашою експертизою в розробці та будівництві проектів, ми пишаємось участю в інноваційних та складних проектах, таких як великомасштабні промислові теплиці, теплиці на дахах, та сучасні рішення з пакування.

Інвестуйте в успішний аграрний бізнес разом з Perspekta. Коли ви стаєте нашим партнером, ви отримуєте не просто постачальника послуг, ви знаходите стратегічного союзника, який пристрасно відданий вашому довгостроковому успіху.

 

who we are

Ваш вибір

Ми -  група українських та голландських спеціалістів. Компанія «Перспекта Груп» входить в групу компаній «Перспекта», які займаються постачанням теплиць по всьому світу, головний офіс якої знаходиться в Нідерландах.

Наші спеціалісти працюють в сфері впровадження голландських технологій в російськомовних країнах вже більш ніж 15 років.

Наша місія

Ми присвячуємо себе заради мети: зробити вагомий внесок в розвиток тепличного бізнесу в усьому світі, відчуваючи і адаптуючись до потреб кожної країни окремо.

Роблячи вирощування простим та і доступним, ми віримо, що кожен зможе не тільки забезпечувати себе корисними овочами, а й створювати прибутковий бізнес.

Наша мета

Використовувати потенціал кожної з країн, і СНД зокрема, у розвитку фермерства та промислового виробництва в теплицях. Це забезпечить продуктову незалежність і можливість відмовитися від імпорту.

ЩО МИ РОБИМО
 

✔️ Розробка концепцій та стратегій тепличного виробництва

✔️ Розробка фінансової моделі проекту 

✔️ Проектування тепличних комплексів 

✔️ Будівництво теплиць "під ключ"

✔️ Інтеграція тепличних проектів в існуючу інфраструктуру


 

✔️ Проведення оцінки інвестицій та аналізу вартості проекту 

✔️ Супровід замовників від первинної консультації до повної реалізації проекту

✔️ Реалізація складних проекту

✔️Будівництво теплиць на даху

Якість

Залежно від запиту - професійна теплиця, фермерська або якісна теплиця для приватного використання - ми впроваджуємо кращі рішення як нашого виробництва, так і інших лідерів ринку

А щоб зробити наші пропозиції більш доступними, ми пропонуємо рішення з використанням українських комплектуючих.

Теплиці та системи відповідають українським та міжнародним стандартам якості ДБН , TNO, CE, ISO.

benefits

01

Досвід більш ніж 15 років в тепличній сфері дозволяє професійно підібрати проекти виходячи з Ваших потреб.

02

Ми пропонуємо високотехнологічні рішення, які дають змогу збирати максимальний врожай за мінімальну кількість часу.

03

Ми працюємо лише з найкращими виробниками в світі та пропонуємо найкращу якість, яка тільки існує на ринку.

04

Індивідуальний підхід для гарантовано вдалої реалізації проекту. Ми не лише розробляємо для Вас проект, ми думаємо над його створенням разом з Вами. Щоб Вас не цікавило, ми врахуємо це.

05

Розробка проекту від А до Я: ми допомагаємо Вам вирішити ще на початковому етапі, враховуючи побажання та очікування клієнта, яку з необхідних технологій обрати; після чого, ми реалізуємо проект в повній, затвердженій комплектації, і, нарешті, супроводжуємо проект стільки часу, скільки Вам буде це необхідно. Це дозволяє Вам заощадити час, гроші та бути впевненим в результаті, керуючись принципом «одного вікна».